WIFI MICROSKOP ODC 910 Android iOS

STANDARD

pictos-pc-wlan.png pictos-optics-sd.png picto-optics-rechargeable-batt.png  pictov-warranty2.png pictov-del-exp6.jpg

Szczegóły

KERN ODC 910

100 Produkty w magazynie

912,66 zł brutto

742,00 zł netto

Mikroskop KERN ODC 910 Innowacyjny ręczny dla aplikacji mobilnych z natychmiastowym wyświetlaniem obrazu na smartfonie lub tablecie.

Cyfrowy ręczny mikroskop WLAN jest przeznaczony do szybkich i prostych obserwacji powierzchni. Idealnie nadaje się  do badania monet, banknotów, znaczków, płytki drukowanej, roślin, owadów, klejnotów i próbek  skóry do użytku przemysłowego, dla wszystkich naukowców, jako hobby, dzieci i studentów.

Mikroskop WLAN KERN ODC 910 został opracowany specjalnie do bezpośredniego połączenia ze smartfonem lub tabletem z obsługą technologii WLAN z iOS lub Androidem.

Podczas transmisji na żywo do smartfonu lub tabletu możesz robić zdjęcia i filmy z badanej próbki, które również mogą być przechowywane na Twoim urządzeniu. W przypadku większych filmów można również włożyć kartę mini SD bezpośrednio do mikroskopu.

Prosta regulacja pozwala na powiększenie wszystkich zwykłych próbek z mikroskopem USB. Zakres powiększenia powinien być nastawiony na powiększenie 10x i 200x, aby mogło wystąpić automatyczne ustawianie ostrości.

Sześć diod LED zamontowanych w kształcie pierścienia zapewnia silne i efektywne oświetlenie próbki. Użyj pokrętła na mikroskopie, aby kontrolować ustawienie podświetlenia.

Aplikację do mikroskopu WLAN ODC 910 można pobrać bezpłatnie ze sklepu Apple App Store lub Android Google Play Store. Ta aplikacja umożliwia bezpośrednie przesyłanie zdjęć i filmów z mikroskopu do smartfona lub tabletu za pośrednictwem prostego połączenia

Zakres dostawy obejmuje bezprzewodowy mikroskop ze zintegrowanym akumulatorem, elastyczną kolumną, która jest łatwa do regulacji i posiada szyjkę, dzięki czemu można uzyskać idealne ustawienie wysokości, a także zasilacz sieciowy.


Zakres dostawy:

  • Mikroskop KERN ODC 910
  • Stojak na "gęsiej szyi"
  • Adapter prądu stałego
  • Instrukcja obsługi
  • Producent KERN & SOHN GmbH
  • Kraj produkcji Niemcy

Napisz swoją opinię

WIFI MICROSKOP ODC 910 Android iOS

WIFI MICROSKOP ODC 910 Android iOS

STANDARD

pictos-pc-wlan.png pictos-optics-sd.png picto-optics-rechargeable-batt.png  pictov-warranty2.png pictov-del-exp6.jpg

Napisz swoją opinię

2 innych produktów w tej samej kategorii:

Nasze produkty znajdziesz również na