SuperWagi.com


 

Adres przedsiębiorcy:
Harcerska 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
woj. mazowieckie
Polska

NIP PL5311008414    REGON: 010076426

PKO Bank Polski  59 1020 1026 0000 1202 0438 4947 

https://www.podatki.gov.pl/wykaz-podatnikow-vat-wyszukiwarka

Sklep internetowy SuperWagi.com zajmuje się dystrybucją najwyższej klasy urządzeń pomiarowych wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu i handlu, jak również w medycynie, weterynarii, analityce, transporcie czy logistyce. Oferowane przez nas urządzenia kontrolno-pomiarowe pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów takich jak: niemieckie marki KERN & Sohn GmbH i SAUTER GmbH słynące z profesjonalnej i niezawodnej technologii pomiarowej, szerokiego asortymentu i trwałości produktów.

Oferta sklepu SuperWagi.com obejmuje zarówno wagi, przyrządy pomiarowe, przyrządy optyczne, jak i urządzenia, akcesoria i oprogramowanie dedykowane branży przemysłowej i logistycznej. Asortyment sklepu obejmuje wagi analityczne będące kompaktowymi urządzeniami dedykowanymi laboratoriom naukowym i farmaceutycznym. Tego rodzaju wagi laboratoryjne umożliwiają przeprowadzanie bardzo skomplikowanych procedur ważenia.

Oferujemy również wagosuszarki, czyli urządzenia będące połączeniem wagi laboratoryjnej i suszarki, wykorzystywane do pomiaru suchej masy w produkcji. Sprzedajemy również nowoczesne wagi sklepowe, o różnym ciężarze maksymalnym, dedykowane sklepom detalicznym, stoiskom i hurtowniom.

Polecamy także wagi przemysłowe niezastąpione w obiektach produkcyjnych i magazynach dostosowane do pracy nawet w trudnych warunkach, jak również nowoczesne wagi łazienkowe z funkcją analizy składu ciała oraz wagi precyzyjne umożliwiające dokonanie pomiaru wagi z dokładnością nawet do 1 miligrama.

Proponujemy również przyrządy optyczne, takie jak mikroskopy świetlne (zwane optycznymi, wykorzystywane np. do obserwacji drobnoustrojów i komórek, budowy skał) czy mikroskopy stereoskopowe (umożliwiające trójwymiarowe widzenie obrazu powiększanego np. żywych owadów).

Oferujemy kompleksową obsługę i pomoc zakupową, w ramach której świadczymy profesjonalne doradztwo techniczne przy wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb kupującego, a także umożliwiamy naszym Klientom dostęp do gwarancyjnej i pogwarancyjnej opieki serwisowej.

Ciągłe doskonalenie oferowanych produktów i jakości naszej obsługi pozwala nam odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie rynku i spełnienie wymagań kontrahentów z różnych branż, zaś nasi Klienci zyskują możliwość dynamicznego rozwoju przedsiębiorstw i osiąganie zamierzonych celów biznesowych. Wyznacznikiem jakości sklepu internetowego SuperWagi.com jest gwarancja zadowolenia naszych Klientów.