Kieszonkowe

Wagi kieszonkowe.

Istnieją branże, w których każdy gram jest wart duże pieniądze. Dostępna w naszej ofercie waga kieszonkowa cechuje się bardzo dokładnym pomiarem masy, dlatego świetnie sprawdzi się m.in. w sklepach jubilerskich. Aby ważyć przedmioty z największą dokładnością, niezbędnym urządzeniem jest waga precyzyjna, która może być stosowana zarówno w branży jubilerskiej, jak również w zastosowaniach domowych. Wagi kieszonkowe są idealnym pomocnikiem, gdy wymagana jest mobilność i wysoka precyzja, mają mniej przycisków, dlatego obsługa jest prosta i szybka.


Wagi jubilerskie.

Wszyscy właściciele sklepu jubilerskiego doskonale zdają sobie sprawę, że w tej branży każdy ułamek grama jest (całkiem dosłownie) na wagę złota. Urządzenia, które zapewnią wysoką precyzję pomiaru masy brylantów i innych kamieni szlachetnych są konieczne, by salon nie pozostał stratny. Oferujemy sprzęt, który zapewnia wynik z dokładnością do jednej tysięcznej grama (0.001g!).


Nasze wagi jubilerskie są niewielkie rozmiarowo, można je zmieścić w kieszeni. Zasilane są tradycyjnymi akumulatorami „paluszkami”, nie wymagają więc stałego podłączenia do prądu. Przeznaczone do pracy w temperaturze pokojowej, nie należy ich używać w skrajnych warunkach pogodowych.


Waga jubilerska z naszej oferty to wysoka jakość wykonania oraz trwałość, która wynika z zastosowania w produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów. Na wszystkie produkty w naszym sklepie obowiązuje 24-miesięczna gwarancja, a profesjonalny serwis jest w stanie zapewnić ich wieloletnie, bezproblemowe działanie. Urządzenia dostępne w atrakcyjnych cenach..


Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań – zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi i doradzimy w wyborze produktu idealnie dopasowanego do Państwa potrzeb.

Tagi