raty przez internet leasing przez internet
Wagi

Wagi analityczne, przemysłowe, precyzyjne, medyczne i laboratoryjne.

Wagi dostępne w naszym asortymencie znajdują zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach życia. Wszędzie tam, gdzie trzeba zważyć towar o dowolnej masie, sprawdzą się nasze urządzenia kontrolno-pomiarowe. Elektroniczne wagi sklepowe wyróżniają się wysoką precyzją pomiaru. Przemysłowe zaś, wysoką nośnością do 15000 kg i ochroną przed szkodliwym oddziaływaniem niekorzystnych czynników (uszkodzenia mechaniczne, wilgoć itp.). Wagi jubilerskie co do miligrama określą ciężar metali szlachetnych. Urządzenia medyczne do ważenia niemowląt dedykowane są przychodniom, szpitalom i gabinetom lekarskim. Polecamy.

Waga analityczna KERN ADB

Analtyczne

Wagi analityczne przeznaczone są do stosowania w laboratoriach, aptekach, uczelniach, instytutach badawczych, wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka dokładność pomiaru. W ofercie wagosuszarki przeznaczone do precyzyjnej analizy wilgotności oraz pomiaru suchej masy. Zakres zastosowań wag dodatkowo poszerzają funkcje specjalne.

Waga dla dzieci i noworodkow

Dla niemowląt

Posiadamy zestaw urządzeń przeznaczonych do zastosowania w szpitalach, gabinetach i innych placówkach leczniczych. Nasze wagi lekarskie mogą zostać wykorzystane przy wykonywaniu pomiarów na niemowlętach. Prezentowane w tej kategorii produkty posiadają niezbędne certyfikaty wystawione przez właściwe urzędy.

Elektroniczna waga dźwigowa HFT

Dźwigowe

Wagi dźwigowe znajdują zastosowanie tam, gdzie ważenie odbywa się nad głową operatora, np. w recyklingu, przetwórstwie metali, budowie maszyn, transporcie i logistyce. Przy zastosowaniu pilota zdalnego sterowania obsługa wagi staje się jeszcze bardziej komfortowa. Oferowane wagi spełnią wymagania dyrektyw EU.

Waga kieszonkowa KERN TAB

Kieszonkowe

Wśród naszych urządzeń znajdą Państwo wagi kieszonkowe, które pozwalają na bardzo dokładny pomiar. Zarówno w domowych kuchniach, jak i w zakładach jubilerskich warto zadbać o wagi precyzyjne, które zapewnią jeszcze dokładniejsze wykonanie pomiaru. Jest to sprzęt niewielki rozmiarowo, zasilany na akumulatory.

Waga osobowa z funkcją BMI

Lekarskie

Urządzenia w tej kategorii przeznaczone są do szpitali, gabinetów lekarskich oraz domów seniora. Wagi lekarskie opcjonalnie z homologacja typu WE i zatwierdzeniem do użytku medycznego. Prezentowane w tej kategorii produkty posiadają niezbędne certyfikaty wystawione przez właściwe urzędy.

Elektroniczna waga łazienkowa MFB

Łazienkowe

Wagi Fitness, analizatory składu ciała. Wśród naszych urządzeń znajdą Państwo wagi łazienkowe i analityczne. Analizatory masy ciała pomogą w dostarczeniu niezbędnych informacji, pozwalając na powrót do dobrej formy fizycznej lub przy odchudzaniu. Niektóre modele wag oferują możliwość obliczenia wskaźnika BMI.

Bestseller w wagach paczek i weterynaryjnych

Platformowe

W zakładach produkcyjnych, czy też w halach magazynowych niezbędne są wagi platformowe, które umożliwią przeprowadzenie dokładnego pomiaru znajdujących się tam towarów. Oferujemy produkty posiadające nośność do nawet 1000kg, a także specjalne uchwyty, które umożliwią łatwiejsze przenoszenie urządzenia.

Waga podłogowa BFS-N

Podłogowe

W zakładach produkcyjnych, czy też w halach magazynowych niezbędne są wagi podłogowe, które umożliwią przeprowadzenie dokładnego pomiaru znajdujących się tam towarów. Oferujemy produkty posiadające nośność do nawet 10000kg, a także specjalne uchwyty, które umożliwią łatwiejsze przenoszenie urządzenia.

Waga precyzyjna KERN PLE-N

Precyzyjne

Precyzyjne urządzenia dla wymagających użytkowników. Waga z tej kategorii cechuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość, wynikająca z zastosowania w produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów. Urządzenia w tej kategorii są niewielkie rozmiarem i zasilane tradycyjnymi akumulatorami „paluszkami”.

Wózek podnośny z wagą VHB

Przemysłowe

W zakładach produkcyjnych, czy też w halach magazynowych niezbędne są wagi przemysłowe, które umożliwią przeprowadzenie dokładnego pomiaru znajdujących się tam towarów. Oferujemy produkty posiadające nośność do nawet 1500kg, a także specjalne uchwyty, które umożliwią łatwiejsze przenoszenie urządzenia.

Waga sklepowa z legalizacją RS232

Sklepowe

Elementem wyróżniającym wagi legalizowane od innych, są dwa wyświetlacze – jeden przeznaczony dla sprzedawcy, a drugi dla klienta. Wraz z kompaktowymi rozmiarami oraz solidnym wykonaniem nasze urządzenia stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla dużych sieci handlowych, jak i niewielkich, osiedlowych sklepów.

Wagosuszarka KERN MLS_D

Wagosuszarki

Urządzenie służy do szybkiego i wiarygodnego oznaczania wilgotności w substancjach ciekłych, porowatych i stałych na zasadzie analizy termo grawimetrycznej. Nowoczesne urządzenia służące do analizy próbek w zakresie wilgotności, zawartości masy suchej oraz innych parametrów produktu. Gwarancja szybkich i dokładnych pomiarów.

Bestseller w wagach paczek i weterynaryjnych

Weterynaryjne

Wagi do ważenia zwierząt wyróżniają się z tłumu, ponieważ są łatwe w użyciu, charakteryzują się wysoką mobilnością, solidną konstrukcją, dużym wyświetlaczem i ergonomią. Dostępne, również w platformie XL i dużych zakresach ważenia. Tu znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań do zastosowania w rolnictwie.

Zobacz nasze Aukcje