raty przez internet leasing przez internet
Wagi

Wagi analityczne, przemysłowe, precyzyjne, medyczne i laboratoryjne.

Wagi dostępne w naszym asortymencie znajdują zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach życia. Wszędzie tam, gdzie trzeba zważyć towar o dowolnej masie, sprawdzą się nasze urządzenia kontrolno-pomiarowe. Elektroniczne wagi sklepowe wyróżniają się wysoką precyzją pomiaru. Przemysłowe zaś, wysoką nośnością do 15000 kg i ochroną przed szkodliwym oddziaływaniem niekorzystnych czynników (uszkodzenia mechaniczne, wilgoć itp.). Wagi jubilerskie co do miligrama określą ciężar metali szlachetnych. Urządzenia medyczne do ważenia niemowląt dedykowane są przychodniom, szpitalom i gabinetom lekarskim. Polecamy.

Wagi analityczne

Wagi analtyczne

Wagi analityczne przeznaczone są do stosowania w laboratoriach, aptekach, uczelniach, instytutach badawczych, wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka dokładność pomiaru. W ofercie wagosuszarki przeznaczone do precyzyjnej analizy wilgotności oraz pomiaru suchej masy. Zakres zastosowań wag dodatkowo poszerzają funkcje specjalne.

Wagi dla niemowląt

Wagi dla niemowląt

Posiadamy zestaw urządzeń przeznaczonych do zastosowania w szpitalach, gabinetach i innych placówkach leczniczych. Nasze wagi lekarskie mogą zostać wykorzystane przy wykonywaniu pomiarów na niemowlętach. Prezentowane w tej kategorii produkty posiadają niezbędne certyfikaty wystawione przez właściwe urzędy.

Wagi dźwigowe HFT

Wagi dźwigowe

Wagi dźwigowe znajdują zastosowanie tam, gdzie ważenie odbywa się nad głową operatora, np. w recyklingu, przetwórstwie metali, budowie maszyn, transporcie i logistyce. Przy zastosowaniu pilota zdalnego sterowania obsługa wagi staje się jeszcze bardziej komfortowa. Oferowane wagi spełnią wymagania dyrektyw EU.

Wagi kieszonkowe

Wagi kieszonkowe

Wśród naszych urządzeń znajdą Państwo wagi kieszonkowe, które pozwalają na bardzo dokładny pomiar. Zarówno w domowych kuchniach, jak i w zakładach jubilerskich warto zadbać o wagi precyzyjne, które zapewnią jeszcze dokładniejsze wykonanie pomiaru. Jest to sprzęt niewielki rozmiarowo, zasilany na akumulatory.

Wagi lekarskie

Wagi lekarskie

Urządzenia w tej kategorii przeznaczone są do szpitali, gabinetów lekarskich oraz domów seniora. Wagi lekarskie opcjonalnie z homologacja typu WE i zatwierdzeniem do użytku medycznego. Prezentowane w tej kategorii produkty posiadają niezbędne certyfikaty wystawione przez właściwe urzędy.

Wagi łazienkowe

Wagi łazienkowe

Wagi Fitness, analizatory składu ciała. Wśród naszych urządzeń znajdą Państwo wagi łazienkowe i analityczne. Analizatory masy ciała pomogą w dostarczeniu niezbędnych informacji, pozwalając na powrót do dobrej formy fizycznej lub przy odchudzaniu. Niektóre modele wag oferują możliwość obliczenia wskaźnika BMI.

Wagi paletowe

Wagi paletowe

Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w magazynie, w hali produkcyjnej, czy w doku wysyłko-odbiorczym, wagi paletowe KERN zostały zaprojektowana do obsługi rygorystyczny wyzwań w operacjach przemysłowych i produkcyjnych, oferując szeroki zakres funkcji zapewniając szybkie i wiarygodne wyniki pomiaru.

Wagi platformowe

Wagi platformowe

W zakładach produkcyjnych, czy też w halach magazynowych niezbędne są wagi platformowe, które umożliwią przeprowadzenie dokładnego pomiaru znajdujących się tam towarów. Oferujemy produkty posiadające nośność do nawet 1000kg, a także specjalne uchwyty, które umożliwią łatwiejsze przenoszenie urządzenia.

Wagi podłogowe

Wagi podłogowe

W zakładach produkcyjnych, czy też w halach magazynowych niezbędne są wagi podłogowe, które umożliwią przeprowadzenie dokładnego pomiaru znajdujących się tam towarów. Oferujemy produkty posiadające nośność do nawet 10000kg, a także specjalne uchwyty, które umożliwią łatwiejsze przenoszenie urządzenia.

Wagi precyzyjne

Wagi precyzyjne

Precyzyjne urządzenia dla wymagających użytkowników. Waga z tej kategorii cechuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość, wynikająca z zastosowania w produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów. Urządzenia w tej kategorii są niewielkie rozmiarem i zasilane tradycyjnymi akumulatorami „paluszkami”.

Wagi przemysłowe

Wagi przemysłowe

W zakładach produkcyjnych, czy też w halach magazynowych niezbędne są wagi przemysłowe, które umożliwią przeprowadzenie dokładnego pomiaru znajdujących się tam towarów. Oferujemy produkty posiadające nośność do nawet 1500kg, a także specjalne uchwyty, które umożliwią łatwiejsze przenoszenie urządzenia.

Wagi sklepowe

Wagi sklepowe

Elementem wyróżniającym wagi legalizowane od innych, są dwa wyświetlacze – jeden przeznaczony dla sprzedawcy, a drugi dla klienta. Wraz z kompaktowymi rozmiarami oraz solidnym wykonaniem nasze urządzenia stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla dużych sieci handlowych, jak i niewielkich, osiedlowych sklepów.

Wagi szkolne

Wagi szkolne

Podstawowe wagi laboratoryjne z niezwykłą wydajnością ważenia. Prosta i wygodna obsługa. Funkcja tary ułatwia pracę w szkolnym laboratorium. Praktyczna edukacja w laboratorium badawczym młodych ludzi w wieku szkolnym, to propozycja nowoczesnego sposobu kształcenia uczniów szkół podstawowych.

Wagosuszarki

Wagosuszarki

Urządzenie służy do szybkiego i wiarygodnego oznaczania wilgotności w substancjach ciekłych, porowatych i stałych na zasadzie analizy termo grawimetrycznej. Nowoczesne urządzenia służące do analizy próbek w zakresie wilgotności, zawartości masy suchej oraz innych parametrów produktu. Gwarancja szybkich i dokładnych pomiarów.

Wagi weterynaryjne

Wagi weterynaryjne

Wagi do ważenia zwierząt wyróżniają się z tłumu, ponieważ są łatwe w użyciu, charakteryzują się wysoką mobilnością, solidną konstrukcją, dużym wyświetlaczem i ergonomią. Dostępne, również w platformie XL i dużych zakresach ważenia. Tu znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań do zastosowania w rolnictwie.

Nasze produkty znajdziesz również na