raty przez internet leasing przez internet
Wagi

Wagi sklepowe, przemysłowe, precyzyjne, medyczne i laboratoryjne.

Wagi dostępne w naszym asortymencie znajdują zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach życia. Wszędzie tam, gdzie trzeba zważyć towar o dowolnej masie, sprawdzą się nasze urządzenia kontrolno-pomiarowe. Elektroniczne wagi sklepowe wyróżniają się wysoką precyzją pomiaru. Przemysłowe zaś, wysoką nośnością do 15000 kg i ochroną przed szkodliwym oddziaływaniem niekorzystnych czynników (uszkodzenia mechaniczne, wilgoć itp.). Wagi jubilerskie co do miligrama określą ciężar metali szlachetnych. Urządzenia medyczne do ważenia niemowląt dedykowane są przychodniom, szpitalom i gabinetom lekarskim. Polecamy.

Waga sklepowa z legalizacją RS232

Sklepowe

Elementem wyróżniającym wagi legalizowane od innych, są dwa wyświetlacze – jeden przeznaczony dla sprzedawcy, a drugi dla klienta. Wraz z kompaktowymi rozmiarami oraz solidnym wykonaniem nasze urządzenia stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla dużych sieci handlowych, jak i niewielkich, osiedlowych sklepów.

Waga kieszonkowa KERN TAB

Kieszonkowe

Wśród naszych urządzeń znajdą Państwo wagi kieszonkowe, które pozwalają na bardzo dokładny pomiar. Zarówno w domowych kuchniach, jak i w zakładach jubilerskich warto zadbać o wagi precyzyjne, które zapewnią jeszcze dokładniejsze wykonanie pomiaru. Jest to sprzęt niewielki rozmiarowo, zasilany na akumulatory.

Waga precyzyjna KERN PLE-N

Precyzyjne

Precyzyjne urządzenia dla wymagających użytkowników. Waga z tej kategorii cechuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość, wynikająca z zastosowania w produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych materiałów. Urządzenia w tej kategorii są niewielkie rozmiarem i zasilane tradycyjnymi akumulatorami „paluszkami”.

Wózek podnośny z wagą VHB

Przemysłowe

W zakładach produkcyjnych, czy też w halach magazynowych niezbędne są wagi przemysłowe, które umożliwią przeprowadzenie dokładnego pomiaru znajdujących się tam towarów. Oferujemy produkty posiadające nośność do nawet 1500kg, a także specjalne uchwyty, które umożliwią łatwiejsze przenoszenie urządzenia.

Bestseller w wagach paczek i weterynaryjnych

Platformowe

W zakładach produkcyjnych, czy też w halach magazynowych niezbędne są wagi platformowe, które umożliwią przeprowadzenie dokładnego pomiaru znajdujących się tam towarów. Oferujemy produkty posiadające nośność do nawet 1000kg, a także specjalne uchwyty, które umożliwią łatwiejsze przenoszenie urządzenia.

Waga podłogowa BFS-N

Podłogowe

W zakładach produkcyjnych, czy też w halach magazynowych niezbędne są wagi podłogowe, które umożliwią przeprowadzenie dokładnego pomiaru znajdujących się tam towarów. Oferujemy produkty posiadające nośność do nawet 10000kg, a także specjalne uchwyty, które umożliwią łatwiejsze przenoszenie urządzenia.

Elektroniczna waga dźwigowa HFT

Dźwigowe

Wagi dźwigowe znajdują zastosowanie tam, gdzie ważenie odbywa się nad głową operatora, np. w recyklingu, przetwórstwie metali, budowie maszyn, transporcie i logistyce. Przy zastosowaniu pilota zdalnego sterowania obsługa wagi staje się jeszcze bardziej komfortowa. Oferowane wagi spełnią wymagania dyrektyw EU.

Waga analityczna KERN ADB

Analtyczne

Wagi analityczne przeznaczone są do stosowania w laboratoriach, aptekach, uczelniach, instytutach badawczych, wszędzie tam gdzie wymagana jest wysoka dokładność pomiaru. W ofercie wagosuszarki przeznaczone do precyzyjnej analizy wilgotności oraz pomiaru suchej masy. Zakres zastosowań wag dodatkowo poszerzają funkcje specjalne.

Wagosuszarka KERN MLS_D

Wagosuszarki

Urządzenie służy do szybkiego i wiarygodnego oznaczania wilgotności w substancjach ciekłych, porowatych i stałych na zasadzie analizy termo grawimetrycznej. Nowoczesne urządzenia służące do analizy próbek w zakresie wilgotności, zawartości masy suchej oraz innych parametrów produktu. Gwarancja szybkich i dokładnych pomiarów. 

Waga osobowa z funkcją BMI

Lekarskie

Urządzenia w tej kategorii przeznaczone są do szpitali, gabinetów lekarskich oraz domów seniora. Wagi lekarskie opcjonalnie z homologacja typu WE i zatwierdzeniem do użytku medycznego. Prezentowane w tej kategorii produkty posiadają niezbędne certyfikaty wystawione przez właściwe urzędy.

Waga dla dzieci i noworodkow

Dla niemowląt

Posiadamy zestaw urządzeń przeznaczonych do zastosowania w szpitalach, gabinetach i innych placówkach leczniczych. Nasze wagi lekarskie mogą zostać wykorzystane przy wykonywaniu pomiarów na niemowlętach. Prezentowane w tej kategorii produkty posiadają niezbędne certyfikaty wystawione przez właściwe urzędy.

Bestseller w wagach paczek i weterynaryjnych

Weterynaryjne

Wagi do ważenia zwierząt wyróżniają się z tłumu, ponieważ są łatwe w użyciu, charakteryzują się wysoką mobilnością, solidną konstrukcją, dużym wyświetlaczem i ergonomią. Dostępne, również w platformie XL i dużych zakresach ważenia. Tu znajdziesz wiele ciekawych rozwiązań do zastosowania w rolnictwie.

Elektroniczna waga łazienkowa MFB

Fitness

Wagi Fitness, analizatory składu ciała. Wśród naszych urządzeń znajdą Państwo wagi łazienkowe i analityczne. Analizatory masy ciała pomogą w dostarczeniu niezbędnych informacji, pozwalając na powrót do dobrej formy fizycznej lub przy odchudzaniu. Niektóre modele wag oferują możliwość obliczenia wskaźnika BMI.

Zobacz nasze Aukcje