Zobacz nowy katalog BALANCES & TEST SERVICE 2021 firmy KERN.


Każdy projekt jest wyjątkowy, staramy się zapewnić najbardziej efektywną odpowiedź dla naszych Klientów.


Wśród produktów dostępnych w naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne elektroniczne wagi: sklepowe, przemysłowe, precyzyjne, medyczne i legalizowane. Urządzenia te zostały wyprodukowane z dbałością o każdy detal, aby niezawodnie spełniały swoją funkcję kontrolno-pomiarową.


Waga jubilerska wyróżnia się precyzyjną dokładnością i niewielkimi rozmiarami. Polecamy również modele kieszonkowe. Waga medyczna z kolei przystosowana jest do wygodnego i bezpiecznego ważenia noworodków, niemowląt oraz małych dzieci. Modele przemysłowe zaprojektowano zaś z myślą o pracy w trudnych warunkach i z dużymi ciężarami.


Zapraszamy do poznania naszej oferty, obejmującej również urządzania pomiarowe, optyczne w tym mikroskopy oraz refraktometry.

Wagi

Wagi KERN 

Tutaj znajdziesz kompletną ofertę serii wag. KERN oferuje kompletny, starannie zaprojektowany asortyment wag laboratoryjnych, wag analitycznych, wagosuszarek, wag przemysłowych i odważników testowych. I to wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie z tym samym wysokim poziomem jakości.

Przyrządy pomiarowe

Przyrządy pomiarowe

SAUTER Twój partner w zakresie kalibracji, zarządzania sprzętem badawczym i wsparciem technicznym. KERN posiada wysoce zautomatyzowane laboratorium DAkkS z akredytacją zgodnie z DIN EN ISO / IEC 17025 w zakresie wag, odważników testowych i pomiaru siły.

Przyrządy optyczne

Przyrządy optyczne

Mikroskopy i refraktometry, dla laboratoriów, przemysłu i żywności. Szereg zastosowań, hematologia, urologia, ginekologia, dermatologia, patologia, mikrobiologia i parazytologia, immunologia, onkologia, entomologia, weterynaria, analiza wody, szkolenie, badanie osadów.

Przemysł i logistyka

Przemysł i logistyka

Pomożemy połączyć produkcję przemysłową z najnowszymi technologiami informacyjno-komunikacyjnymi, w celu poprawy jakości, obniżenia kosztów i efektywniejszego wykorzystania czasu i zasobów, aby móc zareagować do przyszłych wymagań w bardziej elastyczny sposób.